Prace budowlane i hydrotechniczne

Budownictwo hydrotechniczne to specjalizacja stosunkowo płytka w branży inżynieryjnej. Rzeczywistymi fachowcami w Polsce jest niewiele firm w tej dziedzinie. Dziedzina ta wymaga dużego doświadczenia a także umiejętności w koordynowaniu wielkich projektów inżynieryjnych.

Firmą, która realizuje prace z zakresu usług hydrotechnicznych jak również wodnych w północnej oraz centralnej Polsce jest firma Śliwiński Robert Usługi Hydrotechniczne. Szczegółowa oferta firmy na stronie www. Przedsiębiorstwo to zajmuje się wykonawstwem jak również projektowaniem w zakresie budownictwa wodnego, w tym w szczególności interesują nas remonty jak również prace następujących elementów:

- przystanie dla łodzi wraz z wyposażeniem,
- gabiony mostowe,
- zabezpieczenia filarów a także przyczółków mostowych,
- obwałowania przeciwpowodziowe,
- pomosty pływające a także stałe,
- ubezpieczenia skarpowe a także nabrzeża pionowe - materace gabionowe, materace faszynowe, materace hydrotechniczne, narzuty kamienne, kosze gabionowe,
- kanały żeglugowe oraz porty,
- budowle regulacyjne,
- inne elementy z zakresu budownictwa wodnego.

Firma Usługi Hydrotechniczne Śliwiński Robert www.uhrs.pl zajmuje się pracami w liniowym budownictwie drogowym, specjalizując się w robotach ziemnych, ubezpieczeniach nasypów jak również wykopów i w układaniu gabionów.

Data publikacji: 2013-11-27
 
Znaczniki: budownictwo, usługi budowlane, budowlanka