Wyniki wyszukiwania dla kategorii "biznes"

Konserwacja maszyn dźwigowych

(...) Rola maszyn przemysłowych w fabrykach i zakładach produkcyjnych jest nieoceniona. Często stanowią one najważniejsze ogniwo wielu procesów, oferując ponadludzką wydajność. Aby maszyny przemysłowe służyły jak najdłużej, należy o nie odpowiednio dbać. Jednym z najważniejszych czynników, decydujących o żywotności maszyn, jest jakość materiałów, z których zostały wykonane. Ma to szczególne znaczenie w przypadku suwnic, które wykonują ogromną pracę podczas przemieszczania materiałów o dużej wadze w pionie i poziomie. Przy inwestycji w ten rodzaj maszyn warto kierować się nie tylko (...)

Punktów: 30

Ziemniaki podstawą przemysłu żywieniowego

(...) Białko ziemniaczane określane jest bardzo wartościowym komponentem  pokarmu dla hodowlanych zwierząt. Białko może poszczycić się wysoką strawnością oraz procentową ilością białka, czystego białka. Otrzymywane jest z substancji takiej jak sok komórkowy ziemniaka poprzez suszenie, odwodnienie i termiczno-kwasową koagulację.Na rynku rozpoczęło działalność naprawdę sporo firm, które parają się wytwarzaniem oraz przetwarzaniem produktów ze skrobi oraz jej pochodnych. Oprócz białka ziemniaczanego, w komplecie występują także takie produkty jak zagęstniki spożywcze czyli produkty poprawiające lepkość środka spożywczego, klajstry (klej (...)

Punktów: 44

Przemysłowe linie technologiczne

(...) Pasteryzatory płytowe parowe lub elektryczneOdpowiednio postawiony płytowy wymiennik ciepła na ramie nośnej wyposażony w instalacje towarzyszące takie jak:- sterowniczą- sprężonego powietrza- elektryczną albo parową- wody lodowej albo zimnej- produktu.Procedura pasteryzacji realizowana jest w sposób rejestrowany i automatyczny. Zakład ma w ofercie produkty i usługi. Wśród produktów znajdziemy: armaturę dla ciepłownictwa, w tym wymienniki płaszczowo-rurowe i płytowe, odgazowywacze, zbiorniki, wieloprocesor, system do pomiaru stężenia tłuszczu w mleku, urządzenie myjące, pasteryzatory rurowe, pasteryzatory płytowe, homogenizatory, wymienniki (...)

Punktów: 33